Inwonertal Schouwen-DuivelandInwonertal Schouwen-Duiveland

Nieuwerkerk telt bijna 2.700 inwoners

NIEUWERKERK – De gemeente Schouwen-Duiveland lanceerde onlangs op haar website de inwonertallen van haar dorpen en steden. Nieuwerkerk bezet op deze lijst de vierde plaats van meeste aantal inwoners. Op 18 december 2019 telde ons dorp 2.687 inwoners (1.326 vrouwen en 1.361 mannen). Ten opzichte van 1 januari 2019 betekent dit een plus van 2 inwoners. Ten opzichte van van 1 januari 1997, betekent dit maar liefst een stijging van 247 inwoners!

Hieronder de complete tabel (per 18-12-2019):

AantalVMTotaal1-1-20191-1-1997
Totaal aantal inwoners16.73117.12833.85933.77332.563
Brouwershaven6316331.2641.2751.431
Bruinisse1.8391.9523.7913.7833.668
Burgh-Haamstede2.0832.1964.2794.2224.111
Dreischor492478970983951
Ellemeet174175349354366
Kerkwerve5074779849811.035
Nieuwerkerk1.3261.3612.6872.6852.440
Noordgouwe401375776780842
Noordwelle147162309320328
Oosterland1.2151.1162.3312.3372.398
Ouwerkerk292280572596678
Renesse7187661.4841.4751.444
Scharendijke6606031.2631.2681.318
Serooskerke134124258266329
Sirjansland175153328336293
Zierikzee5.5365.92011.45611.34010.265
Zonnemaire401357758772696